Hakkımızda

Hakkımızda

Özel sevimli yıldızlar özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kurucu Müdür İBRAHİM AK tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Belirtilen tarihten itibaren çalışma izni alınarak eğitime başlanmıştır. Kurumumuzda Talim Terbiye Kurulu tarafından kabul edilen, Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı, Yaygın Gelişimsel Bozukluk Destek Eğitim Programı, Bedensel Engelliler Destek Eğitim programı ve özel öğrenme güçlüğü destek Eğitim programı bulunmaktadır. Merkezimizde, farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları, her biri alanında uzman ve deneyimli psikologlar, psikolojik danışmanlar, özel eğitim uzmanları, konuşma terapistleri, çocuk gelişimciler, okul öncesi öğretmenleri, zihin engelliler sınıf öğretmenleri ve uzman çocuk fizyoterapistleri oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Misyonumuz

Eğitimin ayrılmaz bir parçası olan Özel Eğitim Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri vermek, sorunlara çözüm üreten ve araştıran bir Merkez olup, Toplum ve “Birey birbirinin aynasıdır.” Sözünden yola çıkıp farklılıkları zenginlik kabul eden, doğru karar alabilen kendini gerçekleştiren bireyler yetiştirmek.

Vizyonumuz

Rehberlik, Psikolojik Danışma ve Özel Eğitim Hizmetlerinin etik ve ahlaki değerlerini benimsemiş, Ülkemizde Rehberlik Ve Araştırma Merkezleri içinde ismi her daim anılan bir Merkez olabilmek.

WhatsApp